Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Zakopane

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
niewidzialna

Zakopane

Post autor: niewidzialna » 25 paź 2010, o 17:29

Hej. Kto moze polecic fajny pensjonat w Zakopanem, niedaleko centrum?

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: ziuba » 25 paź 2010, o 20:08

"Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę"

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 13 gru 2010, o 21:48

Czy ktos może jeszcze polecić inne miejsca?

Awatar użytkownika
arti5c
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 lis 2010, o 16:07
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: arti5c » 14 gru 2010, o 10:38

Kochani nikt wan nie poda adresów kto zajmuje się wycieczkami z tego powodu że te miejsca są oblegane w sezonie a nikt nie chce mieć konkurencji i szukać sobie innego pensjonatu.
Więc to nie jest prosty temat. Tu mogą się wypowiadać raczej turyści.
Podając Wam miejsca robił bym sobie i swojemu szefowi koło piórka.
Można podawać te miejsca które są negatywne i niepolecane, a takich jest na pewno sporo w całej Polsce.

Awatar użytkownika
arti5c
User
Posty: 85
Rejestracja: 15 lis 2010, o 16:07
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: arti5c » 14 gru 2010, o 19:05

Tourist, Ale o to właśnie chodzi by zrobić antyreklamę, by tam nie pojechać i nie tracić nerwów na dyskusje i scysje z właścicielami hoteli czy pensjonatów. Należy Krytykować miejsca gdzie pilot jadąc musi walczyć o wszystko dla turysty który za to płaci. Wskazując takie miejsca ktoś kto organizuję wycieczkę i wyjazd czytając recenzje o Hotelu nie wyśle tam turystów bo tym sposobem traci na renomie biura.
Mi też zależy na tym że gdy jadę gdzieś by wszystko było tak jak należy i bym nie musiał interweniować że tego nie ma że to nie takie że miało być cos innego lub żebrać by zrobić dyskotekę młodzieży czy wieczorek dla dorosłych mimo że był w planie i był ustalony. Miałem już tak nie raz i wszędzie gdzie możliwe po powrocie wystawiałem opinię takiemu ośrodkowi by tur-operatorzy go omijali. I oto mi właśnie chodziło.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 14 gru 2010, o 19:09

Arti, ale w tym temacie rozmawiamy nie tylko o grupach turystycznych i doświadczeniach z pilotażu, lecz o wyjazdach indywidualnych.
Są wsród nas także turyści indywidualni, prywatnie poszukujący np. 2 noclegów na weekend.

niewidzialna

Post autor: niewidzialna » 28 maja 2011, o 23:26

Polecam: http://www.gong-zakopane.pl/ Bylam juz 2 razy. Nocleg dla 1 osoby ze sniadaniem to 80 zl. Do Kropowek jest 5 minut :-D

Awatar użytkownika
Fromena
User
Posty: 384
Rejestracja: 7 mar 2011, o 18:48
Lokalizacja: Roztocze;)

Post autor: Fromena » 28 maja 2011, o 23:36

Jeśli komuś zależy na oszczędnym wyjeździe i niskiej cenie noclegu to hostel Bristol będzie dobrym miejscem. Warunki nie są najlepsze- 2 łazienki na piętro, w nie wszystkich pokojach wymienione okna. Jeśli chodzi o lokalizację to ok. 10 min od Krupówek.
W każdym pokoju telewizor (nie wiem czy internet). Obiekt jednak wymaga remontu bo wszystko jest raczej przestarzałe :-/
Cena noclegu grupy studenckiej wyniosła 25zł od osoby ;-)
.....Lubię wracać tam, gdzie byłam już.......:))

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 23 wrz 2011, o 19:38

W Białym Dunajcu polecam:
"Dunajecki Dworek" (6 km od Zakopanego, w pobliżu Termy Podhalańskie)
Miejsce sprawdzone, ceny do negocjacji.
Jedyne zastrzeżenie to kiepski dojazd do obiektu (nie polecam dojazdu w nocy!). :-/

Info: http://www.dunajeckidworek.pl/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakopane

Post autor: ziuba » 27 wrz 2011, o 20:39

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia Zakopanego w jesienny, październikowy weekend! W ramach przekazania gorących podziękowań dla wszystkich, którzy odwiedzili Zakopane podczas tegorocznych wakacji, przyjmijcie Państwo zaproszenie do Zakopanego 15 – 16 października 2011 roku z możliwością skorzystania z oferty tańszej niż zwykle. W weekendowej akcji Spotkajmy się w Zakopanem – weekend za pół ceny! wezmą udział najlepsze zakopiańskie hotele, pensjonaty, restauracje i obiekty rekreacyjne. A wszystko to za połowę ceny!

Z myślą o zapewnieniu jak najlepszej rozrywki i wypełnieniu czasu na najwyższym, oczywiście górskim poziomie, zostały specjalnie na ten cel utworzone pakiety wycieczkowe. Doświadczeni zakopiańscy przewodnicy zaprezentują Państwu ciekawe i wyjątkowe miejsca na turystycznej i kulturalnej mapie Zakopanego. Wisienką na naszym weekendowym torcie – oprócz smakowitych wyrobów zakopiańskich cukierni – będzie wystawa Zakopiańczycy, którą będzie można obejrzeć w Galerii Kulczyckich na Kozińcu.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i odwiedzenie Zakopanego 15-16 października 2011 r. w ramach akcji Spotkajmy się w Zakopanem - weekend za pół ceny! Lista ofert będzie na bieżąco aktualizowana, mamy nadzieję, że od 1 października zaprezentujemy Państwu pełną ofertę zakopiańskich Przedsiębiorców, których już dzisiaj serdecznie zapraszam do zamieszczania swoich ofert w ramach akcji. Do zobaczenia w Zakopanem!


http://www.zakopane.eu/index.php?option ... rt_id=2383" onclick="window.open(this.href);return false;

wybiera się ktos??:)

ja juz zrobilam rezerwacje:)
"Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę"

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 27 paź 2011, o 18:14

ziuba pisze:http://zakopanebaron.republika.pl/baron.html

sprawdzone polecam:)
Możesz coś więcej napisać o warunkach tam panujących (pokoje, wyżywienie, parking, itp.)?

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakopane

Post autor: ziuba » 27 paź 2011, o 20:27

Jasne.:)

Pokój mieliśmy na poddaszu, były czyste przejrzyste, z telewizorkiem, łazienka czysta jedyny minus dla wysokich Panów to na zdjeciu widac ze moze nie jest wygodnie sie w niej poruszac bo ma skosy:) ale ja wychodze z takiego zalozenia ze nie jedzie sie tam dla siedzenia w pokoju tylko na zwiedzanie:)
parking strzezony, zamykany na noc, na dole znajduje sie mieszkanie osob które wynajmują. nie wiem jak z wyzywieniem bo mielismy swoje jedzenie albo wychodzilismy zjesc gdzies na miasto, ale jest mały aneks kuchenny poza pokojem.

Zakwaterowanie znajduje sie blisko wyjscia na Kasprowy, blisko PN, i spacerkiem z 10-15 min do Krupówek.
"Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę"

zarlok

Re: Zakopane

Post autor: zarlok » 1 lis 2011, o 12:32

Albo zatrzymajcie się w apartamencie, który znajdziecie przez internetowego pośrednika. Przynajmniej unikniecie naciągaczy.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 3 lis 2011, o 20:09

zarlok pisze:w apartamencie, który znajdziecie przez internetowego pośrednika.
Wolałbym uniknąć pośredników.
Trzeba tylko dobrze poszukać, względnie poczytać opinie w tym wątku. ;-)

Awatar użytkownika
yoda
User
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2010, o 18:02
Lokalizacja: Tarnów

Zakopane - moje propozycje

Post autor: yoda » 3 lis 2011, o 20:43

1) http://www.skupien.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
Bardzo fajne miejsce choć kilka kilomterów od Krupówek, polecam chociaż byliśmy tam w zimie kilka lat temu, obecnie wiem że obiekt jest dużo powiększony.

2) http://www.upradziada.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Super miejsce, byliśmy z dziećmi tam w tym roku w czerwcu, ale jest jeden minus obiekt położony jest ok. 10 km od Zakopanego w miejscowości Stasikówka na trasie Poronin-Bukowina Tatrzańska.

3) http://www.zalasem.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Miejsce polecone przez znajomych, również w Stasikówce, wiem że w ramach noclegów dodają gratis pobyt w Termach Podhalańskich w Szaflarach

Awatar użytkownika
Tonfa
User
Posty: 65
Rejestracja: 7 mar 2011, o 12:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakopane

Post autor: Tonfa » 28 lis 2011, o 14:52

Ostatnio byliśmy tutaj: http://www.pod-giewontem.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

proste, drewniane pokoje z łazienkami. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Fajnie położone, można bezpośrednio wybrać się na Giewont. Niedaleko do Karczmy Żabi Dwór - oryginalny wystrój i dobre jedzenie.

Awatar użytkownika
Tonfa
User
Posty: 65
Rejestracja: 7 mar 2011, o 12:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakopane

Post autor: Tonfa » 8 gru 2011, o 13:58

A jakby ktoś chciał wybrać się do Zakopanego na jakąś wyjątkową okazją mogę polecić: http://www.stamary.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Spędziliśmy tam na prawdę super weekend.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 15 sty 2012, o 22:49

Po naszym forumowym wyjeździe spokojnie mogę polecić wszystkim wspominany już przez Yodę obiekt:
http://www.skupien.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zakopane

Post autor: Yoana » 15 sty 2012, o 23:30

Mimo ujemnej temperatury na dworze w pokojach było cieplutko :-), co jest zawsze (w moim wypadku) bardzo istotne...:-) w dodatku pokoje były naprawdę wygodne i przyjemne...
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
kikama
User
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:12
Lokalizacja: Podlasie

Re: Zakopane

Post autor: kikama » 14 paź 2012, o 10:30

Ze swojej strony mogę polecić Willę Lux: http://www.facebook.com/willaluxzakopane" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Zakopane

Post autor: Adler » 5 sty 2015, o 11:18

Po prawie dwóch latach ponownie zaglądamy do Olczy i do Skupniów (patrz wyżej).
Nowością są teraz noclegi z wyżywieniem. Jedzenie bardzo smaczne, w pakiecie: nocleg+śniadanie+obiadokolacja nawet w dobrych pieniądzach. Do centrum dojazd busem, no chyba, że ktoś chce stać w korku i męczyć się nad znalezieniem miejsc parkingowych. :[

Polecam to miejsce również ze względu na miłą właścicielkę tego obiektu.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 18 lis 2021, o 16:51

Ktoś coś poleci sprawdzonego w rozsądnych pieniądzach? Z parkingiem, niedaleko Krupówek. Na ferie zimowe chcę zabrać rodzinę do Zakopanego. Tak. Robię to tylko dla nich. :-D

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8120
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zakopane

Post autor: gar » 18 lis 2021, o 17:05

Grubo. Robisz to dla nich, czyli chcesz żeby się do Zakopanego zniechęcili ?
W okolicach Zakopanego mam namiary. W centrum nie bardzo. Z tego co słyszałem to z rezerwacją miejsc na ferie należy się pospieszyć - szczególnie jeśli chodzi o feryjne weekendy.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zakopane

Post autor: Adler » 18 lis 2021, o 17:07

gar pisze:
18 lis 2021, o 17:05
Grubo. Robisz to dla nich, czyli chcesz żeby się do Zakopanego zniechęcili ?
Nie. Mnie ta "komercyjna dziura" zupełnie nie podchodzi, ale może dzieciom się spodoba.

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Zakopane

Post autor: Comen » 18 lis 2021, o 22:10

Będziesz ich zniechęcał chodząc po Krupówkach czy po Tatrach (choćby w wersji dolinnej)?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

ODPOWIEDZ