Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Rudawy Janowickie - szlaki piesze

Ciekawe miejsca w Sudetach i Górach Świętokrzyskich.
Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Rudawy Janowickie - szlaki piesze

Post autor: yaretzky » 26 lis 2014, o 18:08

menel pisze:Będąc latem ub. roku z niejakim Gryfem, tak żegnaliśmy dzień z Małej Ostrej
Najbardziej zazdroszczę Wam tego "pożegnania dnia" z Małej Ostrej - widok powala... <okok>
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

Deleted

Rudawy Janowickie - szlaki piesze

Post autor: Deleted » 26 lis 2014, o 20:15

yaretzky pisze:Najbardziej zazdroszczę Wam tego "pożegnania dnia" z Małej Ostrej - widok powala... <okok>
Na wschodzie również byłem, niestety, ubiegli mnie łowcy widoków i nie miałem gdzie się rozgościć ze statywem, widok o wschodzie to.... tego się nie da opisać. :) A jako ci, co nie mają własnego pomysłu na noclegi, uwaliliśmy się w trawie jak biali ludzie, tamten nocleg był zjawiskowy.

Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Rudawy Janowickie - szlaki piesze

Post autor: yaretzky » 26 lis 2014, o 20:37

menel pisze:Na wschodzie również byłem, niestety, ubiegli mnie łowcy widoków i nie miałem gdzie się rozgościć ze statywem,
Taki tłum na Małej Ostrej ? Ile razy tam byliśmy to max 2 - 3 ludków... Fakt, że nigdy o wschodzie - może wtedy jest kumulacja... <mysli> :>
A spaliście gdzie ? Bezpośrednio pod Małą czy bliżej Koni A. - tam jest sporo takich zakamarków.... <tak>
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

Deleted

Rudawy Janowickie - szlaki piesze

Post autor: Deleted » 26 lis 2014, o 20:47

yaretzky pisze:Taki tłum na Małej Ostrej ? Ile razy tam byliśmy to max 2 - 3 ludków... Fakt, że nigdy o wschodzie - może wtedy jest kumulacja... <mysli> :>
A spaliście gdzie ? Bezpośrednio pod Małą czy bliżej Koni A. - tam jest sporo takich zakamarków.... <tak>
Wschód na Małej Ostrej to zjawisko przy odpowiednich waruneczkach, jako jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w Sudetach, to przy takiej żylecie nie ma mowy aby odpuścili łowcy widoków. A spaliśmy koło Małej..

ODPOWIEDZ