Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Sytuacja na granicy z Ukrainą

Ciekawe miejsca w Europie.
Chicken

Sytuacja na granicy z Ukrainą

Post autor: Chicken » 19 lut 2014, o 12:21

Pilnie potrzebuję info odnośnie sytuacji na granicy z Ukrainą. Czy ukraińskie służby zaostrzyły kontrolę? Czy ktoś przekraczał wczoraj/dziś lub wybiera się w najbliższym czasie? Czy służby ukraińskie zaostrzyły kontrolę bagaży? Przekraczał ktoś ostatnio pociągiem Kraków - Lwów w Mostiskach lub pieszo W Szegini? Proszę pilnie o info.

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Sytuacja na granicy z Ukrainą

Post autor: amber » 19 lut 2014, o 17:13

Dwa dni temu puściłam grupę autokarową na Ukrainę przez przejście Medyka - Szegini. Nie było problemu na granicy, większej niż zwykle. We Lwowie też było spokojnie. Jednak słuchając dziś wiadomości, nie wiem czy wyjazd w tym czasie jest dobrym pomysłem.

Chochlin

Re: Sytuacja na granicy z Ukrainą

Post autor: Chochlin » 19 lut 2014, o 17:31

Właśnie tez mam zamiar wybrać się do Lwowa, ale patrząc na to co sie dzieje to raczej sobie odpuszczę.

lwow

Re: Sytuacja na granicy z Ukrainą

Post autor: lwow » 26 kwie 2014, o 10:30

>> Właśnie tez mam zamiar wybrać się do Lwowa, ale patrząc na to co sie dzieje to raczej sobie odpuszczę.


Niepotrzebnie sobie odpuszczasz - tutaj naprawdę nic złego się nie dzieje! W odróżnieniu od Kijowa, Krymu oraz wschodu Ukrainy - tutaj we Lwowie cały czas było spokojnie! Ostatnio przyjechała dziewczyna z Warszawy - zupełnie sama! :) Zapraszam do Lwowa!

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8121
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Sytuacja na granicy z Ukrainą

Post autor: gar » 1 maja 2014, o 19:09

Wg mnie na odwiedzenie zachodniej Ukrainy czas jest wyśmienity. Tłumów nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie.

ODPOWIEDZ