Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Campery

Ogólne dyskusje o turystyce.
Awatar użytkownika
yaretzky
User
Posty: 1470
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 08:39
Lokalizacja: Dolnośląskie

Campery

Post autor: yaretzky » 16 cze 2014, o 12:24

Ricardo5 pisze:po podliczeniu wszystkich kosztów wyszło, że taniej i wygodniej będzie po prostu nocować w hotelach/hostelach.
Ricardo5 pisze:No chyba, że ktoś bardzo lubi taką formę podróżowania. Wtedy takie drobne niedogodności nie będą mu przeszkadzać.
W moim przypadku właśnie o to chodzi... Bardziej od niższych (ewentualnie) kosztów noclegu w hotelu czy hostelu liczy się dla mnie taka forma podróżowania. Myślę tu oczywiście o nieco dalszych i wymagających (planowanych) częstego przemieszczania się z miejsca na miejsce wyjazdach. Tak właśnie lubię - nudzi mnie przebywanie więcej niż kilka dni w jednym miejscu... Mam nadzieję, że w końcu uda się znaleźć coś rozsądnego...
"Nie pytaj, jak to daleko? Zapytaj, co ciekawego możesz zobaczyć po drodze..."
https://picasaweb.google.com/grazynajarek" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
b.b tulipan
User
Posty: 70
Rejestracja: 18 lip 2012, o 20:04
Lokalizacja: dolnośląskie

Campery

Post autor: b.b tulipan » 16 cze 2014, o 16:54

Witam w starym temacie.
Jeden lubi ogórki inny ........itd.
Rozważając nabycie campera należ wziąć pod uwagę do czego on nam jest potrzebny?
Jeśli na trzy tygodnie tak jak napisał kolega powyżej to jest nieopłacalne. Jeśli jeździmy nim turystycznie i do pracy to już jest to warte zastanowienia.
Są pojazdy o różnym tonażu i różne marki. Jednym z tańszych w utrzymaniu a zarazem mniej wygodny byłby VW Westfalia.
Można tak jak ja, WV T4 + przyczepa. Potrzebna na wyjazd to podpinam. Na co dzień jeżdżę samym autem.
Tak jak koledzy napisali powyżej, swoje garnki, swoja pościel, swoja łazienka, kuchnia, mebelki itp. itd.
Nikt mi nie powie, wstawaj godzina hotelowa już minęła, lub siedzę w hotelu bo pada. W takim przypadku podpinam przyczepę lub uruchamiam swojego campera i jadę tam gdzie jestem mile widziany lub w głąb ciszy i pustkowia.
Ranny śpiew ptaków, kawa wypita nad brzegiem wody, ugotowanie własnego żarełka w kociołku tego nie da się porównać z żadnym hotelem, motelem lub nawet schroniskiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dynamical

Campery

Post autor: dynamical » 16 wrz 2016, o 11:38

Podróż camperem to jest to! Ostatni urlop spędziłem w ten sposób we Francji i na pewno jeszcze nie raz pojadę. Osobiście bardziej polecam camper wynajem niż zakup pojazdu, bo zawsze to trochę taniej wychodzi, a za pierwszym razem lepiej sprawdzić, czy ta forma podróżowania jest dla nas odpowiednia. Polecam wam serdecznie .... Ja pożyczałem od nich camper i świetnie się nim jechało.

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8956
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Campery

Post autor: Comen » 16 wrz 2016, o 19:39

W czasie Euro czy bez związku z imprezą? W jakim regionie (regionach) Francji byłeś?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

ODPOWIEDZ