Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Bezpłatne parkingi w Zakopanem

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Bezpłatne parkingi w Zakopanem

Post autor: ziuba » 4 mar 2015, o 11:18

witam, czy ktoś mógłby mi pomóć i podpowiedziec gdzie w Zakopanem mogę zaparkować i nie płacić za parging??, planuję jednodniowy wyjazd, często bywam w Zakopcu ale zawsze parkujemy tam gdzie nocujemy....a nie chciałabym wydać 100zł na same parkingi....;/

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8796
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Bezpłatne parkingi w Zakopanem

Post autor: Comen » 4 mar 2015, o 13:56

Przy Drodze na Bystre są bezpłatne miejsca postojowe no tyle że trzeba mieć szczęście aby trafić na wolne.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13383
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Bezpłatne parkingi w Zakopanem

Post autor: Adler » 4 mar 2015, o 16:50

Swego czasu zostawiałem auto przy Kasprusiach, ale na Google Street View widzę, że już tam siedzi gość i pobiera opłaty. Ehh... :(

Możesz zaryzykować i wjechać na jakiś większy, niestrzeżony/bez ogrodzenia/bramy parking przy większym ośrodku wypoczynkowym. Tam w zasadzie nie pilnują i jest duża szansa na miejsce. Z parkingów w dobrej cenie polecam ten na styku ul. Kościuszki i Zaruskiego. 100 zł/dzień to na pewno nie będzie kosztować, a parking jest zlokalizowany w samym centrum.

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Bezpłatne parkingi w Zakopanem

Post autor: ziuba » 5 mar 2015, o 20:09

ok dziękuję za pomoc, a jeszcze mam pytanie może ktoś się orientuje...czy to prawda że jeśli droga została sfinansowana przez pieniądze z UE to wtedy na tej drodze nie powinno być pobieranych opłat za parkowanie??

ODPOWIEDZ