Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Grecja-Rodos-lipiec 2011

Pochwal się relacją, zdjęciami, filmem z Twojej wycieczki, urlopu za granicą.
Regulamin forum
Prosimy o zachowanie następującego schematu w tytule relacji:
Kraj: dokładny cel wycieczki (data wycieczki)
Przykład:
Austria: Salzburg (15.07.2020)
Awatar użytkownika
dedos
User
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2011, o 17:22
Lokalizacja: Krk

Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: dedos » 28 lip 2011, o 10:28

Niedawno wróciłam z greckiej wyspy Rodos. Odwiedziłam dolinę Motyli w Petaloudes, miasto Rodos, starożytne Filerimos (dzisiejsze Jalissos), monastyr Tsampika, termy w Kalithea, Lindos (akropol), zatokę Anthonego Quinna i plażę Tsampika. Wyspę zwiedzałam autem z wypożyczalni. Popłynęłam też w rejs na wyspę Symi. Resztę czasu spędziłam w Faliraki. Pogoda piękna, słoneczko i nieustanny wiaterek. A tutaj kilka fotek ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: Adler » 28 lip 2011, o 11:13

Ciekawa relacja.
Najlepsze zdjęcie nr 5 (te przejścia/uliczki między budynkami).

Awatar użytkownika
dedos
User
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2011, o 17:22
Lokalizacja: Krk

Re: Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: dedos » 28 lip 2011, o 21:02

Na dokładkę:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

oborek

Re: Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: oborek » 17 lip 2013, o 18:29

ja też uwielbiam Grecję, co prawda do tej pory zwiedzałam ją z biurem podróży, bo na wyjazd organizowany przez siebie jeszcze nie n=jestem gotowa, aczkolwiek nie mogę narzekać na brak rozrywek, biuro z którym pojechaliśmy zapewniło Nam naprawdę udany wyjazd, z pewnością za jakiś czas tam wrócimy, bo pozostało jeszcze dużo do zwiedzenia.

Barkuzo
User
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, o 14:36

Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: Barkuzo » 29 mar 2017, o 14:59

Widzę, że Grecja nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem na forum. Mimo wszystko mam pytania. Wybieram się do Grecji po raz pierwszy w roku i zastanawiam się nad wyborem miejsca. Mówiono mi, że Kreta jest warta uwagi pod kątem zabytków oraz piękny plaż na Krecie. Chciałbym jednak pojechać też w miejsce, w którym będzie dużo okazji do chodzenia. Plaże są ok, ale nie tylko nimi człowiek żyje.

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: Comen » 29 mar 2017, o 16:28

W jakim sensie to chodzenie? Na Krecie jest choćby wąwóz Samaria 16 km marszu, jakieś 5-6 godzin. Myslę że jakby się nad tematem nachylić to znajdą się i inne ciekawe trasy piesze.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

wioletta123
User
Posty: 7
Rejestracja: 4 lut 2017, o 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Grecja-Rodos-lipiec 2011

Post autor: wioletta123 » 8 kwie 2017, o 07:03

Przepięknie tam jest ! Muszę pojechać w tym roku na jakąś grecką wyspę. Jak oglądam zdjęcia (z obojętnie jakiego zakątka Grecji) to nie mogę się nadziwić jak tam jest pięknie i zazdroszczę tym ludziom, którzy tam mieszkają :( w tym roku już odłożyłam kasę na wakacje więc będę szaleć :) z resztą teraz widziałam (bez reklam!), że mają fajne oferty np. na Zakynthos. I chyba nie odpuszczę :)

P.S. ekstra zdjęcia ! :)

ODPOWIEDZ