Podpowiedzi ciekawych miejsc w Polsce

dobra_zabawa

Podpowiedzi ciekawych miejsc w Polsce

Post autor: dobra_zabawa » 11 kwie 2021, o 15:57

Drodzy forumowicze,
Chciałam zwrócić się do Was, jako doświadczonych podróżników, o pomoc we wskazaniu cennych, wartościowych miejsc w Polsce ze wszystkich rejonów i atrakcyjnych pod różnymi względami.
Chciałam Was poprosić o pomoc - jeśli znacie takie miejsca, które nie są znane szerokiej publiczności, bo są malutkie, niedawno otwarte, czy jest to fajny klub malucha, czy park, czy klub fitness, który warto zareklamować i warto pokazać go innym, a tym samym pomóc go rozwinąć, dajcie nam znać, a my wprowadzimy go na naszą stronę (oczywiście bezpłatnie).
Z góry dziękujemy Wam za pomoc w imieniu naszej strony a także tych osób, które będą mogły spędzić tam świetny czas :)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, o 23:43 przez Adler, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 6. Na forum nie wolno: - posiadać jakichkolwiek elementów komercyjnych w nazwie i profilu użytkownika.

Adler
Administrator

Re: Podpowiedzi ciekawych miejsc w Polsce

Post autor: Adler » 11 kwie 2021, o 21:35

Zachęcam do przestudiowania obszernej bazy takich miejsc. Na naszym forum mamy wiele ciekawych miejsc dokładnie opisanych i wspartych zdjęciami. Miłej lektury.

dobra_zabawa

Post autor: dobra_zabawa » 11 kwie 2021, o 22:11

Adler pisze:
11 kwie 2021, o 21:35
Zachęcam do przestudiowania obszernej bazy takich miejsc. Na naszym forum mamy wiele ciekawych miejsc dokładnie opisanych i wspartych zdjęciami. Miłej lektury.
Właśnie o tym też pomyślałam, dziękuję :)

Awatar użytkownika
Yoana

Post autor: Yoana » 13 kwie 2021, o 10:31

Regon prowadzi podobną stronę.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek