Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Promocja Bieszczadów

Ciekawe miejsca w Beskidzie Niskim i Bieszczadach.
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Promocja Bieszczadów

Post autor: Comen » 24 maja 2012, o 08:44

Mam pytanie. Czy region bieszczadzki promuje się jakoś specjalnie przy okazji Euro 2012?
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: amber » 25 maja 2012, o 08:21

Wydaje mi się, że raczej nie przygotowuje się specjalnie. W tym roku np. na targach turystycznych bardzo reklamował się Przemyśl. I nie ma co się dziwić. Tutaj w Medyce będzie jedno z głównym przejść granicznych. Na Krościenko w Bieszczadach trafi zdecydowanie mniej turystów. Oczywiście liczymy na jakiś niewielki napływ zagranicznych turystów, ale nie sądzę by był to duży "bum".

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8795
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Bieszczady

Post autor: Comen » 25 maja 2012, o 10:12

Szkoda. Lwów w sumie niedaleko a tam kibice z Niemiec, Portugalii i Danii. Niemców może przyjechać niemało a dla Portugalczyków i Duńczyków, którzy w ogóle gór nie mają takie Bieszczady to na pewno jest egzotyczna atrakcja. Parę dni na łodzi nad Soliną, wycieczka górska, przejażdżka konna plus dajmy na to jeden mecz, całkiem interesujący program na krótkie wakacje.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Bieszczady

Post autor: amber » 25 maja 2012, o 21:29

Masz racje, jednak wydaje mi się, że większość osób jak będzie jechać w góry pojada w Tatry.
Zobaczymy jak będzie w Bieszczadach... Póki co jakoś większej promocji nie widać .

ODPOWIEDZ