Bielizna termoaktywna

Wymiana informacji o rzeczach przydatnych podczas trekingu i w podróży.
Awatar użytkownika
Rozalind
User
User

Bielizna termoaktywna

Post autor: Rozalind » 23 sty 2015, o 17:37

Jednak jest spora różnica pomiędzy reczywistością, a tym co mówi producent. Dzięki jednak za opinię, Dry przemyślę, bo jest dość tania, jeszcze mnie E.Merino interesuje, ale to trzeba przemyśleć, bo koszt spory

Awatar użytkownika
ziuba
User
User

Bielizna termoaktywna

Post autor: ziuba » 7 wrz 2015, o 10:23

odswiezam temat:), włąsnie wyrzuciłam do kosza bielizne termo z Hi -teca...którą kupiłam...rozeszła mi się na dwie czesci w rekach...teraz szukam cos nowego...bardziej potrzebna mi jest na narty niz na trekking ale za tydzien wybieram sie w Tatry zakonczyc sezon a tam juz wczoraj padał snieg w wyzszych partiach:( a ja nie mam termo...dajcie jakies namiary, moze ktos widział promo?...co byscie polecili Brubeck dry...Brubeck thermo??

Adler
Site Admin
Site Admin

Bielizna termoaktywna

Post autor: Adler » 7 wrz 2015, o 20:35

Jak na narty i użytek głównie w zimie to na pewno Thermo.
polecana do sportów zimowych (narty, snowboard, skitouring, trekking lub wspinaczka górska w warunkach zimowych) lub aktywności w niskich temperaturach.
Dry to bardziej przejściówka na sezon: jesień/zima.

Swego czasu koszulki i spodnie termoaktywne Brubecka widziałem w dobrych cenach w salonach Martes Sport.
Nie wiem jednak, czy nadal są tam w sprzedaży. <mysli>

Z innych, równie dobrych polecam konkurencyjną dla Brubecka markę Spaio.

dida

Bielizna termoaktywna

Post autor: dida » 31 paź 2015, o 16:03

ostatnio kupowałam bieliznę z Blizzard, okazyjnie trafiłam na nią w sklepie Bikershop jak szukałam nart dla siebie. Dobre ceny mają jak za tak sprawdzone i dobre marki.

Awatar użytkownika
ziuba
User
User

Bielizna termoaktywna

Post autor: ziuba » 3 lis 2015, o 11:45

kupiłam ELBRUSA...poki co jestem bardzo zadowolona, sprawdził sie przy ostatnich wyjsciach, teraz czekam jeszcze na sezon narciarski i zobaczymy...za komplet zapłaciłam 120zł w Martesie:) mój mąz kupił sobie równiez i tez poki co mówi ze z Hi - Tec nie ma co porównywac:)

mpyro
User
User

Bielizna termiczna

Post autor: mpyro » 21 cze 2021, o 09:59

Witam, przeszukałem tematy i znalazłem jakiś topic z 2015 roku więc zakładam nowy. Chcę kupić jakąś bieliznę termiczna. Wchodzę na Kilimanjaro i raczej zbyt dużego wysiłku fizycznego tam nie ma, więc potrzebuje coś co mnie uchroni przed niskimi temperaturami na sporych wysokościach. Szukałem i w sumie nie wiem co jest ok. Przejrzałem ofertę Odlo i jest w miarę ok. Spoglądałem też na Brubeck. Co możecie polecić?

Adler
Site Admin
Site Admin

Re: Bielizna termoaktywna

Post autor: Adler » 21 cze 2021, o 13:43

Połączyłem, by zachować ciągłość dyskusji.
U mnie bez zmian, polecam w dalszym ciągu Brubeck'a. Trzeba wspierać polską markę, tym bardziej, że jest naprawdę dobra.

mpyro
User
User

Post autor: mpyro » 26 cze 2021, o 20:38

Czy taki zestaw bedzie ok ?
Bluza z długim rekawem-230 g/m2 i spodnie takiej samej gramatury.Nie znam sie kompletnie na odziezy thermo,wiec licze na pomoc.Nie chciałem wsatwiac linkow.

Adler
Site Admin
Site Admin

Post autor: Adler » 26 cze 2021, o 21:13

Przeczytaj wątek od początku. Znalazłem też przydatne poradniki z podziałem na linie i temperatury zewnętrzne:
-> https://natural-born-runners.pl/Bielizn ... search_ads
-> https://hike.pl/jak-dobrac-bielizne-ter ... ubeck.html

Mam górę z serii Dry, getry z serii Thermo. Używam jako pierwszą warstwę w zimie. Nie marznę, nie narzekam.