Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Ciekawe miejsca na świecie.
sacheba
User
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2019, o 10:52

Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: sacheba » 10 gru 2019, o 11:03

Chodzi mi po łowie te dwie byłe republiki ZSRR. Kiedyś były potęgą, jak był Jedwabny Szlak. A teraz? Na pewno jest to ciekawy i niewykorzystany turystycznie kierunek. Na razie mam pomysł ale jeszcze nie wiem jak to zorganizować ;)

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8832
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: Comen » 14 gru 2019, o 09:57

Są biura turystyczne, które organizują wyprawy w tamtych kierunkach. I wcale nie wychodziło to jakoś drogo jeżeli chodzi o kwestie finansowe.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

Azamag
User
Posty: 17
Rejestracja: 8 lis 2015, o 12:56

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: Azamag » 27 gru 2019, o 16:00

Jeżeli z biurem to polecam się tam wybrać z turystycznie-forum.pl. Cena atrakcyjna, program bardzo bogato rozpisany, a przez piętnaście dni uda się wiele zobaczyć. Wylot z Warszawy gdzie też łatwo o dobre połączenie by dojechać z rożnych zakątków polski.

evka
User
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2019, o 16:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: evka » 29 gru 2019, o 17:10

Uzbekistan i Kazachstan to bardzo interesujące kraje , od jakiegoś czasu też chodzi mi po głowie taki pomysł, aby wybrać się tam..Niestety nie znam nikogo wśród moich znajomych kto zdecydowałby się na taką wyprawe,a samej ciężko mi zabrać się do organizacji takiego wyjazdu. Myślę,że objazdówka z biurem podróży w tym wypadku będzie idealna.

SochaN
User
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2017, o 15:34

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: SochaN » 31 gru 2019, o 14:53

Oglądałam zdjęcia z tego kierunku i aż zazdroszczę. Znajomi jechali z Warszawy bodajże z turystycznie-forum.pl. Małe, trochę studenckie biuro (od tego zaczynali) mające trochę niecodzienne kierunki. Wśród nich właśnie Kazachstan wraz z Uzbekistanem. Warto do nich zajrzeć.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13435
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: Adler » 31 gru 2019, o 19:44

Za wszelką cenę próbują co poniektórzy przemycić tutaj nazwę pewnego organizatora wyjazdów w tamte strony. W sprawie reklamy proszę o kontakt.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8156
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Uzbekistan Kazachstan - ktoś coś?

Post autor: gar » 2 sty 2020, o 00:20

Trzeba przyznać, że upór spory.

ODPOWIEDZ