Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Strój pilota

Dla pilotów i przewodników turystycznych.
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Strój pilota

Post autor: Adler » 21 sty 2011, o 20:10

Niektóre biura przywiązują dużą uwagę do tego, jak jest ubrany pilot w czasie prowadzonej wycieczki.
A jak jest z tym u Was?

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Yoana » 22 sty 2011, o 00:22

Ja zwróciłam uwagę na pilotkę, z którą jechałam do Lwowa. Była ubrana skromnie w białą koszulę. Wzbudzała zaufanie i wyglądała na profesjonalistkę.
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ana
User
Posty: 23
Rejestracja: 13 lis 2010, o 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ana » 23 sty 2011, o 12:57

W moim wypadku tylko duży touroperator przywiązuje wagę do stroju i każe nosić stroje służbowe firmy. A inne-mniejsze biura w ogóle nie zwracają na to uwagi. Nie mają żadnych wytycznych ani nie pytają nigdy pilota,jak będzie ubrany podczas pracy. Wszystko zależy od pilota.

Zupełnie podobnie jest ze strojami kierowców autokarów, w dużych firmach transportowych kierowcy muszą nosić garnitury, albo koszule firmowe, w mniejszych firmach nie zwraca się na to uwagi.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 30 sty 2011, o 20:13

Widzę czasem firmowe koszulki polo u pilotów.
Kiepsko się to prezentuje.
Nie wiedzieć czemu, kojarzy mi się to raczej z wycieczką szkolną :-P

Awatar użytkownika
Ana
User
Posty: 23
Rejestracja: 13 lis 2010, o 20:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ana » 31 sty 2011, o 23:12

Widzę czasem firmowe koszulki polo u pilotów.
Koszulki polo to pół biedy. Gorzej, jak trzeba nosić eleganckie koszule firmowe z kołnierzykiem no i na dodatek apaszkę firmową do tego. Nie powiem, żeby był to wygodny strój w pracy. A na dworze upał - 45 stopni Celsjusza. Niestety doświadczyłam tej przyjemności :-?

wandatab

Post autor: wandatab » 18 lut 2011, o 22:42

Na pewno ubiór firmowy jest sporym wydatkiem dla małych biur więc oszczędzają. Kiedyś zakupiono dla nas koszulki firmowe, które okazały się wielkim niewypałem /zaniżona numeracja i zła jakość materiału /. Pozostaliśmy przy firmowych identyfikatorach i gadżetach typu smycz. Osobiście ubieram się klasycznie, z lekka sportowo , wygodnie i funkcjonalnie.

Awatar użytkownika
GreeN
User
Posty: 80
Rejestracja: 7 gru 2010, o 07:36
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: GreeN » 19 lut 2011, o 10:33

Według mnie pilot powinien być uprany stonowanie i wygodnie ;)

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Strój pilota

Post autor: amber » 9 gru 2011, o 09:05

Ja zawsze noszę t-shirt z krótkim rękawkiem :)

ODPOWIEDZ