Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Wypożyczam czy kupuję?

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Donna
User
Posty: 200
Rejestracja: 8 lut 2011, o 14:00

Wypożyczam czy kupuję?

Post autor: Donna » 12 maja 2011, o 22:18

Jak to jest u Was lubicie kupować książki czy wypożyczać?
Jak często kupujecie/wypożyczacie coś?
Co ostatnio kupiłeś/wypożyczyłeś?

Ja tak co 3,4 miesiące jak coś mi wpadnie ciekawego do ręki to kupie coś turystycznego...

Temat skierowany jest do książek turystycznych i branżach pokrewnych dot. turystyki (rekreacja, gastronomia, hotelarstwo)

Tygryska
User
Posty: 40
Rejestracja: 13 mar 2011, o 06:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tygryska » 15 maja 2011, o 13:50

Ja kupuje maniacko:D po prostu. Nie ma teraz miesiąca żebym czegoś nie kupiła a raczej na jednej pozycji się nie kończy bo mam "świra" na punkcie publikacji turystycznych. Miałam przerwę w zakupach dość dużą, ale już wróciłam do dawnych upodobań.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 26 maja 2011, o 19:50

Ostatnio wypożyczyłem sobie książkę Stanisława Grzybowskiego pt. "Historia Irlandii".

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Wypożyczam czy kupuję?

Post autor: amber » 3 kwie 2012, o 06:59

ja raczej kupuję, ponieważ mam manię pisania po książce i zaznaczenia istotnych fragmentów dla mnie. Tylko nie mam żadnej reguły. Są takie miesiące, że kupuje kilka pozycji turystycznych, są też takie, gdzie nic nie kupie.
Planuje wkrótce wybrać się właśnie do taniej książki w Krakowie i poszukać jakiś ciekawych książek i map:)

ODPOWIEDZ