Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

First minute

Opinie, wskazówki.
Regulamin forum
Polecane miejsca, np. kawiarnie, hotele, itp. dodajemy do danego regionu w dziale "Polska". Zakaz umieszczania linków do komercyjnych stron www (reklam i ogłoszeń)!
Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

First minute

Post autor: Yoana » 1 gru 2011, o 12:30

Co myślicie na temat zakupu wycieczek z tzw. ofert "first minute"? Słyszałam, że czasem można załapać się na atrakcyjny wyjazd za przyzwoitą cenę. W niektórych ofertach dotyczących wyjazdów wakacyjnych w roku 2012r., doszukałam się rabatów nawet do 50% ! jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tonfa
User
Posty: 65
Rejestracja: 7 mar 2011, o 12:01
Lokalizacja: Kraków

Re: First minute

Post autor: Tonfa » 2 gru 2011, o 13:35

Znam osoby, które z ofert first minute korzystają zawsze. Osobiście, gdybym miał decydować się na wyjazd z biurem, pewnie zdecydowałbym się na raczej na lasta. Nie jestem z tych, którzy planują wakacje na długo przed wylotem. Poza tym, cały czas zastanawiałbym się, czy zaraz przed wyjazdem nie dałoby się kupic takiej samej wycieczki taniej w ofercie last minute :)

Swoją drogą, można by zrobić mały eksperyment: w wątku z ciekawymi ofertami można dodać kilka popularnych ofert z first a potem porównany z cenami proponowanymi w te same miejsca w ofercie last :) Zobaczymy kto więcej zaoszczędzi :)

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: First minute

Post autor: Yoana » 9 sty 2012, o 15:25

TUI First Minute na sezon Lato 2012 – promocja trwa jeszcze przez 7 godzin.

więcej info: http://www.facebook.com/#!/tui.poland" onclick="window.open(this.href);return false;
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

ODPOWIEDZ