Najlepsze forum turystyczne w sieci! Już od ponad 11 lat!

Bielsko-Biała

Pas południowo-zachodni. Ciekawe miejsca oraz relacje w wyjazdów.
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin

Bielsko-Biała

Post autor: Comen »

Strona miejscowego MZK a w zasadzie system informacji o rozkładach jazdy to jakiś koszmar. Trzy systemy w których ciężko się połapać. Co to jest rozkład teoretyczny i rozkład rosnący? Jak znaleźć autobusy które odjeżdżają z danego przystanku też nie wiadomo. Niektóre liczby oznaczają linie, inne sam nie wiem co. Wykresy kompletnie nieczytelne. Dodatkowo linie czasami jeżdżą z pewnych przystanków a czasami nie. Ciekawy jest też rozkład jazdy na rekreacyjne Błonia, gdzie w weekendy nie uwidzisz autobusu. Nawet w okolice docierają tylko o dziwacznych porach: 5 i 6 rano a potem 13. Nie spodziewałem się, że z komunikacją w Bielsku jest aż tak źle.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Adler
Administrator

Re: Bielsko-Biała

Post autor: Adler »

Schodzimy z zapory w Wapienicy, stoi autobus MZK. Nie mamy biletu, bo przejazd był nieplanowany. U kierowcy nie ma możliwości zakupu (koronawirus), ogarnięcie aplikacji a zwłaszcza opłacenia biletów online zajmuje zbyt dużo czasu. Autobus startuje. Pytam, jak mogę kupić bilet, a kierowca machnął ręką i mówi "wsiadajcie". Poza przepisami jest jeszcze człowiek i jego postawa. Podziękowania z mojej strony. (B)
Awatar użytkownika
gar
Donator

Post autor: gar »

Kolejna paranoja związana z koronawirusem.
Awatar użytkownika
Yoana
Donator

Post autor: Yoana »

Na zdjęciach Przemka widzę pomniki postaci bajkowych. Ile ich jest w mieście? To jakaś tematyczna trasa szlakiem SFR Bielsko-Biała?
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin

Post autor: Comen »

Jest tzw. szlak bajkowy. Póki co 3 miejsca: Reksio, Bolek i Lolek (przy galerii Sfera) oraz Pampalini i Hipopotam. A w planie już niedługo Smok Wawelski i Bartłomiej Bartolini herbu zielona pietruszka.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/
Awatar użytkownika
gar
Donator

Post autor: gar »

Wczoraj do Smoka Wawelskiego i Bartłomieja Bartoliniego doszlusował Szpieg z Krainy Deszczowców, czyli Tajemniczy Don Pedro. Bardzo ładnie się pomysł rozwija. Czekam na kolejne postacie.