Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Bielizna termoaktywna

Wymiana informacji o rzeczach przydatnych podczas trekingu i w podróży.
Awatar użytkownika
Rozalind
User
Posty: 30
Rejestracja: 23 sty 2015, o 09:02

Bielizna termoaktywna

Post autor: Rozalind » 23 sty 2015, o 17:37

Jednak jest spora różnica pomiędzy reczywistością, a tym co mówi producent. Dzięki jednak za opinię, Dry przemyślę, bo jest dość tania, jeszcze mnie E.Merino interesuje, ale to trzeba przemyśleć, bo koszt spory

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Bielizna termoaktywna

Post autor: ziuba » 7 wrz 2015, o 10:23

odswiezam temat:), włąsnie wyrzuciłam do kosza bielizne termo z Hi -teca...którą kupiłam...rozeszła mi się na dwie czesci w rekach...teraz szukam cos nowego...bardziej potrzebna mi jest na narty niz na trekking ale za tydzien wybieram sie w Tatry zakonczyc sezon a tam juz wczoraj padał snieg w wyzszych partiach:( a ja nie mam termo...dajcie jakies namiary, moze ktos widział promo?...co byscie polecili Brubeck dry...Brubeck thermo??

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Bielizna termoaktywna

Post autor: Adler » 7 wrz 2015, o 20:35

Jak na narty i użytek głównie w zimie to na pewno Thermo.
polecana do sportów zimowych (narty, snowboard, skitouring, trekking lub wspinaczka górska w warunkach zimowych) lub aktywności w niskich temperaturach.
Dry to bardziej przejściówka na sezon: jesień/zima.

Swego czasu koszulki i spodnie termoaktywne Brubecka widziałem w dobrych cenach w salonach Martes Sport.
Nie wiem jednak, czy nadal są tam w sprzedaży. <mysli>

Z innych, równie dobrych polecam konkurencyjną dla Brubecka markę Spaio.

dida

Bielizna termoaktywna

Post autor: dida » 31 paź 2015, o 16:03

ostatnio kupowałam bieliznę z Blizzard, okazyjnie trafiłam na nią w sklepie Bikershop jak szukałam nart dla siebie. Dobre ceny mają jak za tak sprawdzone i dobre marki.

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Bielizna termoaktywna

Post autor: ziuba » 3 lis 2015, o 11:45

kupiłam ELBRUSA...poki co jestem bardzo zadowolona, sprawdził sie przy ostatnich wyjsciach, teraz czekam jeszcze na sezon narciarski i zobaczymy...za komplet zapłaciłam 120zł w Martesie:) mój mąz kupił sobie równiez i tez poki co mówi ze z Hi - Tec nie ma co porównywac:)

mpyro
User
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2021, o 19:06

Bielizna termiczna

Post autor: mpyro » 21 cze 2021, o 09:59

Witam, przeszukałem tematy i znalazłem jakiś topic z 2015 roku więc zakładam nowy. Chcę kupić jakąś bieliznę termiczna. Wchodzę na Kilimanjaro i raczej zbyt dużego wysiłku fizycznego tam nie ma, więc potrzebuje coś co mnie uchroni przed niskimi temperaturami na sporych wysokościach. Szukałem i w sumie nie wiem co jest ok. Przejrzałem ofertę Odlo i jest w miarę ok. Spoglądałem też na Brubeck. Co możecie polecić?

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Bielizna termoaktywna

Post autor: Adler » 21 cze 2021, o 13:43

Połączyłem, by zachować ciągłość dyskusji.
U mnie bez zmian, polecam w dalszym ciągu Brubeck'a. Trzeba wspierać polską markę, tym bardziej, że jest naprawdę dobra.

mpyro
User
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2021, o 19:06

Re: Bielizna termoaktywna

Post autor: mpyro » 26 cze 2021, o 20:38

Czy taki zestaw bedzie ok ?
Bluza z długim rekawem-230 g/m2 i spodnie takiej samej gramatury.Nie znam sie kompletnie na odziezy thermo,wiec licze na pomoc.Nie chciałem wsatwiac linkow.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13381
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Bielizna termoaktywna

Post autor: Adler » 26 cze 2021, o 21:13

Przeczytaj wątek od początku. Znalazłem też przydatne poradniki z podziałem na linie i temperatury zewnętrzne:
-> https://natural-born-runners.pl/Bielizn ... search_ads
-> https://hike.pl/jak-dobrac-bielizne-ter ... ubeck.html

Mam górę z serii Dry, getry z serii Thermo. Używam jako pierwszą warstwę w zimie. Nie marznę, nie narzekam.

ODPOWIEDZ