Najlepsze forum turystyczne w sieci! Już od ponad 11 lat!

Koniec Endomondo

Wymiana informacji o rzeczach przydatnych podczas trekingu i w podróży.
Awatar użytkownika
Norden
Posty: 1085
Rejestracja: 8 paź 2010, o 23:41
Lokalizacja: Wojnicz

Koniec Endomondo

Post autor: Norden » 9 lis 2020, o 12:20

Dostałem ostatnio takiego maila...

"31 grudnia 2020 roku aplikacja Endomondo zostanie wycofana i przestanie działać. Under Armour usunie Endomondo ze wszystkich sklepów z aplikacjami i nie będzie już zapewniać poprawek błędów ani obsługi klienta dla żadnej wersji aplikacji Endomondo, która pozostaje na Twoim urządzeniu. Jeśli śledziłeś(-aś) swoją aktywność i treningi w Endomondo, polecamy aplikację UA MapMyRun, która zapewnia porównywalne funkcje, a przeniesienie Twoich treningów z Endomondo do UA MapMyRun to bezproblemowy proces.

Jeśli zdecydujesz się przenieść historię treningów z Endomondo do UA MapMyRun, możesz zapisać się na spersonalizowane plany treningowe i nadal czerpać korzyści z bycia członkiem naszej globalnej społeczności fitness.

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące wycofania Endomondo lub przeniesienia danych do UA MapMyRun, odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Ponadto, aby pomóc Ci w pełni korzystać z UA MapMyRun i aby podziękować Ci za stałe wspieranie Under Armour Connected Fitness, zapewniamy BEZPŁATNE 3-miesięczne członkostwo UA MapMyRun MVP od momentu zarejestrowania się w UA MapMyRun. Więcej informacji o korzyściach z członkostwa UA MapMyRun MVP można znaleźć tutaj.

* Ta 90-dniowa bezpłatna oferta próbna miesięcznej subskrypcji UA MapMyRun MVP jest dostępna tylko dla nowych subskrybentów UA MapMyRun, którzy mają co najmniej 18 lat. Po 90-dniowym bezpłatnym okresie próbnym Twoja subskrypcja MVP wygaśnie. Oferta jest ograniczona do jednej na klienta i konto. Oferta wygasa 31 marca 2021 r. Under Armour zastrzega sobie prawo do przerwania, anulowania i / lub zmiany promocji w dowolnym momencie z dowolnego powodu. Brak wartości gotówkowej i zwrotów. Więcej informacji znajdziesz w Warunkach korzystania Under Armour oraz Zasadach ochrony prywatności Mogą obowiązywać również inne ograniczenia.
Under Armour Fitness Community

The World's Largest Health and Fitness Community"