Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Krynica

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Krynica

Post autor: Adler » 7 kwie 2011, o 10:30

Miałem okazję nocować w kilku miejscach...
Z ulubionych miejsc polecam:

- Dom wczasowy "Gwarek" (blisko do centrum, dobre ceny, grill przed ośrodkiem, karczma na dole, pokoje z łazienkami)

Awatar użytkownika
figamaga
User
Posty: 414
Rejestracja: 5 paź 2010, o 21:19
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: figamaga » 10 kwie 2011, o 18:00

Ja polecam Soplicowo. Zaletą niewątpliwie jest fakt, ze to praktycznie w samym centrum Krynicy. (na przeciwko basenu)

Awatar użytkownika
Gniewko
User
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:04
Lokalizacja: Po południu

Re: Krynica

Post autor: Gniewko » 15 lis 2011, o 19:23

Dom wczasowy Relax w Krynicy Tyliczu. Pokoje ładne i wygodne, z łazienkami. Restauracja, salon gier (ping- pong, bilard). Można skorzystać z masaży. Polecam

Awatar użytkownika
ziuba
User
Posty: 154
Rejestracja: 22 wrz 2010, o 18:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Krynica

Post autor: ziuba » 15 lis 2011, o 21:54

ja polecam:

http://www.krynica.pl/Noclegi/Chaty-Wic ... -o291.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.krynica.pl/Noclegi/Chata-na-stoku-o247.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.krynica.pl/Noclegi/Piastun-o223.html" onclick="window.open(this.href);return false;

natomiast te dwa znam z obozów zimowych z uczelni, są skromne ale da się przespac:)

http://www.krynica.pl/Noclegi/Beskid-o315.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.krynica.pl/Noclegi/Hajduczek-o236.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Świat jest jak księga, kto nie podróżuje...czyta jakby tylko jedną stronę"

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Krynica

Post autor: Yoana » 18 lis 2011, o 13:26

O... widzę, że dom wypoczynkowy "Beskid" po remoncie i po przejęciu zachęca do przyjazdu :-)
po za tym zaglądnęłam na ofertę zabiegów leczniczych- warto się w końcu kiedyś wybrać...:-)
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Krynica

Post autor: Adler » 20 sty 2013, o 13:20

"Gwarek" w Krynicy.
Nie ukrywam, że trochę się tym razem podenerwowałem na parkingu (nieodśnieżony, auto chodziło mi na boki). <uoee>
Mimo wszystko ponownie wystawiam dobrą ocenę temu obiektowi - > warunki noclegowe, wyżywienie. <tak>

Olga00

Re: Krynica

Post autor: Olga00 » 12 kwie 2013, o 11:11

A polecacie jakieś noclegi w okolicach Krynicy? Planujemy z mężem tygodniowy wypad w Beskid Niski. Chcemy wynająć jakąś kwaterę z dala od centrum miasta. Zależy nam na ciszy i spokoju. Bierzemy ze sobą rowery, także przydałyby się jakieś ciekawe trasy w okolicy.

Awatar użytkownika
creamcheese
User
Posty: 1404
Rejestracja: 17 lut 2013, o 09:54
Lokalizacja: Lublin

Re: Krynica

Post autor: creamcheese » 12 kwie 2013, o 11:40

Olga00 pisze:A polecacie jakieś noclegi w okolicach Krynicy? Planujemy z mężem tygodniowy wypad w Beskid Niski. Chcemy wynająć jakąś kwaterę z dala od centrum miasta. Zależy nam na ciszy i spokoju. Bierzemy ze sobą rowery, także przydałyby się jakieś ciekawe trasy w okolicy.
Popatrzcie na "Dom na łąkach" w Izbach...byłem, chwalę sobie...blisko Lackowa, blisko Bieliczna, do Hańczowej czy Wysowej niedaleko, do Krynicy przez Mochnaczkę też. A spokój i cisza. Pewnie dla rowerów też się trasy znajdą
Pozdrawiam

Martaa

Re: Krynica

Post autor: Martaa » 15 kwie 2013, o 15:57

Olga00 pisze:A polecacie jakieś noclegi w okolicach Krynicy? Planujemy z mężem tygodniowy wypad w Beskid Niski. Chcemy wynająć jakąś kwaterę z dala od centrum miasta. Zależy nam na ciszy i spokoju. Bierzemy ze sobą rowery, także przydałyby się jakieś ciekawe trasy w okolicy.
Blisko Krynicy, w Klimkówce jest bardzo fajna agroturystyka Barnilka. Bardzo mili gospodarze:) Świetne warunki noclegowe, dom zbudowany niedawno z elementami typowej zabudowy łemkowskiej. Przytulne pokoje z łazienkami i wyjściem na taras. Okolica jest przepiękna: cisza, spokój, łono natury. Z domku jest piękny widok na jezioro. Szlaki rowerowe też są. Widzieliśmy kilku rowerowych zapaleńców:) My akurat rowerów nie mieliśmy, ale zwiedziliśmy całą okolicę pieszo. Wracam tam na majówkę:)

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13380
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Krynica

Post autor: Adler » 15 kwie 2013, o 21:45

Martaa pisze:My akurat rowerów nie mieliśmy, ale zwiedziliśmy całą okolicę pieszo.
A co dokładnie zwiedzaliście?
Którymi szlakami wędrowaliście?

Mam tylko nadzieję, że ów wpis nie ma nic wspólnego z reklamą, a jedynie przydatną informacją ("tak po ludzku").

przyrodnik

Re: Krynica

Post autor: przyrodnik » 18 kwie 2013, o 00:36

Dla mnie Soplicowo zawsze się sprawdza.

Awatar użytkownika
Hawajka
User
Posty: 76
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:59

Re: Krynica

Post autor: Hawajka » 13 maja 2013, o 21:50

kiedyś zawsze nocowałam w Czerwonym Dworze.. ale teraz chyba ceny mają tam z lampy...

Anka-Skakanka

Krynica

Post autor: Anka-Skakanka » 7 kwie 2015, o 09:19

Hej, a bardziej preferujecie noclegi w hotelach czy pensjonatach? Osobiście staram się wybierać pensjonaty, bo jakoś wolę taką bardziej rodzinną atmosferę. W Krynicy mogę polecić Regulamin Forum albo górskie schroniska :D

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Krynica

Post autor: Yoana » 11 lis 2015, o 21:10

Polecam w Krynicy trzygwiazdkowy Pensjonat Kościuszko. To obiekt prowadzony przez małżeństwo w centrum Krynicy. Jest idealny dla rodzin z dziećmi (pokój zabaw i możliwość wypożyczenia np. nosidełka), jak też dla par (ciekawe pakiety weekendowe dla zakochanych). Właściciele przygotowali również pakiety dla osób lubiących aktywnie wypoczywać (między innymi możliwość wypożyczenia rowerów). Jeśli chodzi o standard,to obiekt był niedawno remontowany i pokoje są bardzo ładne i czyste. Jeśli chodzi o jedzenie, to nie można się do niczego doczepić. Mimo, że ceny są dość wysokie, to czasem pojawiają się "promocje". <lol>

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8119
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Krynica

Post autor: gar » 20 kwie 2017, o 13:15

Ja najczęściej będąc w Krynicy ląduję w "Henryku" na ul. Kościuszki.
Zalety:
- położenie (200 - 300 metrów i jestem na deptaku)
- parking
- super jedzenie
- ładne i czyste pokoje z łazienkami i TV
- miła obsługa
- przyjemna sala kominkowa i wiata na ognisko
- z ciekawostek: winda panoramiczna
W tym roku mam się tam znów pojawić.

AdamWawrzyniak
User
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2017, o 13:54

Krynica

Post autor: AdamWawrzyniak » 12 cze 2017, o 14:08

A znacie może jakieś prywatne kwatery albo wręcz ludzi, którzy w sezonie podwynajmują pokoje u siebie? Myślę o wypadzie w okolice Krynicy, ale tak myślę sobie, że fajnie by było do niej zjechać później, a zająć się zwiedzeniem terenów naokoło - i oczywiście pójściem na strzelnicę, która tam jest. Kiedyś byłem i strasznie mi się podobała.

ODPOWIEDZ