Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 6 lip 2019, o 11:07

Jak w temacie. Jeśli ktoś ma jakieś namiary na sprawdzone noclegi, dajcie znać.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8121
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: gar » 7 lip 2019, o 22:58

Hostel Zamość - korzystałem jakiś czas temu (chyba w 2016, ale głowy bym za to nie dał). Byłem bardzo zadowolony. Żona też.

Awatar użytkownika
tadeks
Ekspert
Posty: 1194
Rejestracja: 7 cze 2014, o 21:17
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: tadeks » 8 lip 2019, o 08:27

Będziecie autem, więc kilka kilometrów od Zwierzyńca powinno pasować.
Proponuję osobiście sprawdzone Agro Pod Bukową Górą w Sochach (Sochy 1 D). Niedrogo, czysto, urozmaicona oferta...Obszerne szczegóły na ich stronce:
http://www.zwierzyniecnoclegi.com.pl/pokoje-roztocze

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 8 lip 2019, o 16:02

Skorzystam z agro "Pod Bukową Górą". Warunki i cennik ok. Wyżywienie na miejscu. Najważniejsze: właściciel prowadzi spływy kajakowe, dowozi na miejsce, zapewnia sprzęt. To było decydujące. Dziękuję za namiary. (Y)

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 25 sie 2019, o 20:54

tadeks pisze:
8 lip 2019, o 08:27
Będziecie autem, więc kilka kilometrów od Zwierzyńca powinno pasować.
Proponuję osobiście sprawdzone Agro Pod Bukową Górą w Sochach (Sochy 1 D). Niedrogo, czysto, urozmaicona oferta...Obszerne szczegóły na ich stronce:
http://www.zwierzyniecnoclegi.com.pl/pokoje-roztocze
Skorzystaliśmy i niestety nie jesteśmy zadowoleni. :(
2 noclegi i już podczas pierwszej oraz kolejnej rozmowy gospodyni daje mi do zrozumienia, że "na 2 noclegi? Nasi goście są tu przeważnie przez tydzień".

Koszty na osobę:
45zł - nocleg
15 zł - śniadanie
4 zł - kawa do śniadania (codziennie taka dopłata)

Śniadanie ubogie, zupełnie nieprzypominające nam śniadania np. z Ochotnicy Górnej u państwa Chrobaków. Brak serów, wędlina sucha, powidło z truskawki kupne. Śniadanie podawane "w krzakach", czyt. w pseudo-altance obok dużej altany dla turystów (pełne obłożenie). Kawa do śniadania (tutaj hit!) dodatkowo płatna.
Bez szans na mleko bez laktozy, "bo kosztuje 9 zł i nie będę specjalnie jechać po nie" (przywieźliśmy swoje!) (W)
Zostałem poproszony, by zbyt długo nie korzystać ze wspólnej kuchni turystycznej, bo są też inni turyści - "Mamy pełne obłożenie". Kolejnego dnia w tejże samej kuchni przebywa jakieś 2h para młodych obcokrajowców, gotując bardzo urozmaiconą potrawę. No tak, Polak jest w drugim rzędzie, zaraz po obcokrajowcach, którzy zapewne nie wysłuchują wcześniej prośby o krótkim przebywaniu w kuchni. Brak sieci komórkowej i Internetu, co akurat nie stanowi większego problemu. Gospodyni opowiada o turystce, która kiedyś zrobiła z tego powodu aferę. Ale co mnie to obchodzi i dlaczego muszę wysłuchiwać historii o turystach, którzy np. nie dopilnowali swoich dzieci i zostawili bałagan w pokojach...

Owszem w pokojach dużo miejsca i czysto. Żadnych innych pozytywnych stron nie dostrzegłem. (W)
Nie pojawię się tam ponownie i będę wszystkim znajomym odradzał.

Mhmh...mam wrażenie, że jeszcze o czymś zapomniałem, ale to dopiszę później.

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8121
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: gar » 26 sie 2019, o 14:11

Może obcokrajowcom pani nie potrafiła takiej prośby przedstawić ?
Nie bardzo rozumiem narzekanie, że ktoś przyjeżdża na 2 noce, choć już się spotkałem z marudzeniem co do noclegu na 1 noc. Można wynajmować pokoje tylko na pełne tygodnie (co zdarza się w niektóryhc miejscach i ośrodkach) - mamy wolny kraj.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 26 sie 2019, o 15:11

Niech może dopiszą na stronę www obiektu, że przyjmują tylko na pełne turnusy...

Awatar użytkownika
gar
Ekspert
Posty: 8121
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:45
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: gar » 26 sie 2019, o 15:18

Abelard pisze:
26 sie 2019, o 15:11
Niech może dopiszą na stronę www obiektu, że przyjmują tylko na pełne turnusy...
Gdyby to napisali wszystko byłoby jasne. Taka jest strategia tego miejsca i tyle. A ja jako klient albo się na to zgadzam albo nie korzystam.
Dopłata do kawy to 4 zł. Czy to kawa z ekspresu ? A herbata lub inne napoje są w cenie śniadania ? Czy tylko kawosze dostają po kieszeni ?

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 26 sie 2019, o 16:17

Herbata w cenie śniadania. Kawa parzona. Rachunku za cały pobyt brak. (W)

Awatar użytkownika
tadeks
Ekspert
Posty: 1194
Rejestracja: 7 cze 2014, o 21:17
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: tadeks » 26 sie 2019, o 17:33

To ja podpowiedziałem Agro Pod Bukową Górą w Sochach.
Przykro mi, że tak wyszło. Gdy ja tam byłem z kilkunastoosobową grupą, a był to luty, nie mieliśmy takich problemów. Byliśmy na trzy noce i bez wyżywienia. Byliśmy sami i z tej kuchni i jadalni tylko my dowolnie (nawet do drugiej w nocy) korzystaliśmy. Nie kaprysili może też dlatego, że to było po sezonie i każdy gość to jakiś grosz.

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13382
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Zamość lub Zwierzyniec - sprawdzony nocleg

Post autor: Adler » 26 sie 2019, o 21:54

Dobrze przynajmniej, że dysponowali sprzętem kajakowym oraz busem. Wypożyczenie kajaka, wiosła, kamizelki w cenie 50 zł (dla 2 osób), 40 zł (dla 1 osoby). Cena zawierała transport tam i z powrotem. W ostatnim dniu gospodyni zaproponowała sprzedaż miodu nie z własnej pasieki, od znajomych. Kupiliśmy litrowy słoik spadziowego.

ODPOWIEDZ