Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Hotel Reservation Service - opinie

Hotele, hostele, pensjonaty, miejsca noclegowe - adresy/opinie.
Regulamin forum
Ogłoszenia komercyjne/reklamy - odpłatne.
Kontakt: admin@turystycznie-forum.pl
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13451
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Hotel Reservation Service - opinie

Post autor: Adler » 21 mar 2012, o 19:10

Co sądzicie o reklamowanym ostatnio w mediach serwisie HRS (Hotel Reservation Service)?

Zagłębiłem się w lekturę wspomnianego serwisu i dodam, że jest to serwis niemiecki (siedziba w Kolonii), posiadający w swojej bazie ok. "250.000 Hoteli w najlepszych cenach" oraz kilka placówek w różnych krajach na świecie (w tym w Polsce).
Kilka udogodnień, np. różne wersje językowe serwisu oraz ceny podawane w polskiej walucie (polska wersja językowa). ;-)

Czy ktoś korzystał już tam z rezerwacji?

Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8840
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Hotel Reservation Service - opinie

Post autor: Comen » 28 mar 2012, o 12:53

System wydaje się dość przejrzysty (chociaż w nie każdym przypadku ułożył mi oferty wg cen) i jest trochę ciekawych promocji. Rozumiem że jest bezpłatny do końca tego pewny nie jestem.
Ale tak po przeglądnięciu ofert zastanawia mnie czy Polska jest najtańszym krajem w Europie jeśli chodzi o ceny usług noclegowych czy to wynika tylko z prezentowanej w serwisie oferty. Np. ceny noclegu w Krakowie dla jednej osoby zaczynają się już od 56 zł, tymczasem w krajach ościennych powiedzmy o zbliżonym standardzie życia (Słowacja, Węgry, Bułgaria, Serbia, Łotwa, itp.) co najmniej od 100 zł i podobnie na Zachodzie np. w Hiszpanii czy Grecji
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/

ODPOWIEDZ