Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Ciekawe miejsca w Beskidach Zachodnich, Gorcach.
Awatar użytkownika
sprocket73
User
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:53
Lokalizacja: Jaworzno

Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Post autor: sprocket73 » 29 maja 2012, o 11:40

Serdecznie zapraszam wszystkich do obejrzenia i przeczytania fotorelacji z wyjazdu do Piwnicznej.
Beskid Sądecki jest piękny, mnie się trochę o tym zapomniało, dlatego warto sobie od czasu do czasu przypomnieć :)

Obrazek
SPROCKET
moja wycieczkowa galeria: http://picasaweb.google.com/sprocket1973" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Norden
Ekspert
Posty: 1250
Rejestracja: 8 paź 2010, o 23:41
Lokalizacja: Wojnicz

Re: Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Post autor: Norden » 30 maja 2012, o 21:52

Ja byłem na drugi dzień w niedzielę na Łabowskiej :) Wychodziłem z Piwnicznej identycznie jak ty. Ale później schodziłem przez Cyrlę do Rytra :)

Awatar użytkownika
sprocket73
User
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:53
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Post autor: sprocket73 » 31 maja 2012, o 08:22

I jaka była pogoda na Łabowskiej ? Bo jak opalliśmy się na Obidzy, to na Łabowskej wyglądało jakby padało.
SPROCKET
moja wycieczkowa galeria: http://picasaweb.google.com/sprocket1973" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Norden
Ekspert
Posty: 1250
Rejestracja: 8 paź 2010, o 23:41
Lokalizacja: Wojnicz

Re: Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Post autor: Norden » 31 maja 2012, o 17:56

Ulewa przeszła dołem nad Łabową, ale wcześniej na Parchowatce padał drobny grad :) Z mojej perspektywy to nad Radziejową wisiały najciemniejsze chmury...

Andromeda

Re: Beskid Sądecki, okolice Piwnicznej

Post autor: Andromeda » 4 wrz 2012, o 12:04

Super zdjęcia! I to prawda, Beskid Sądecki jest piękny, o tym nie można zapomnieć ;)
W Piwnicznej jeszcze nie byłam, ale na pewno odwiedzę, kiedy już pojawię się w Muszynie.

ODPOWIEDZ