"Moja letnia wycieczka" - Letni konkurs fotograficzny z nagrodami!

Adler
Site Admin
Site Admin

Post autor: Adler » 11 cze 2017, o 21:08

Zasady konkursu "Moja letnia wycieczka"

1. Przedmiotem konkursu są zdjęcia turystyczne (plener, panoramy, obiekty, nie ludzie), naszego autorstwa z letnich, krajowych wycieczek/wyjazdów/wędrówek z tego roku, jak i z poprzednich lat.
2. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest administrator forum.
3. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia tego konkursu jest min. 5 propozycji zdjęciowych.
4. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do przerwania konkursu z powodu mniejszej ilości zgłoszeń.
5. W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum (posiadający konto forumowicza).
6. W konkursie nie biorą udziału: administrator i moderatorzy.
7. W dniach 12-30. czerwca 2017 zgłaszamy zdjęcia konkursowe (1 użytkownik = 1 zdjęcie) tworząc nowy temat w dziale konkursowym o tytule: Login - letni konkurs fotograficzny.
8. Zdjęcie dodajemy w formie "załącznika prosto z komputera" (rozmiar: min. 800 pikseli), zdjęcie w orientacji poziomej.
9. Administrator akceptuje zgłoszone fotografie (akceptacja propozycji konkursowej pojawi się w temacie ze zdjęciem.
10. W dniu 3 lipca 2017 na zasadzie subiektywnej oceny organizatora zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu. Informację o zwycięzcy przekaże administrator (organizator konkursu).
11. Nagrody w konkursie:
- przewodnik "Słowacja. Góry dla niecierpliwych. 35 wycieczek po górskich parkach narodowych", autor: Dariusz Jędrzejewski, National Geographic, wartość nagrody: 42zł
- przewodnik "Polska. 60 wycieczek.", autorzy: Tadeusz Glinka, Marek Piasecki, wyd. Publicat, wartość nagrody: 25zł.
- stosowna adnotacja w profilu użytkownika -> "Zwycięzca letniego konkursu fotograficznego 2017"

12. Po ogłoszeniu wyników nagroda zostanie przesłana do zwycięzcy konkursu pocztą w terminie do 14 dni.
13. Wyniki konkursu są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

Zapraszam do udziału w konkursie.
Startujemy. :)

118719-slowacja-gory-dla-niecierpliwych-dariusz-jedrzejewski-1-tile.jpg
43147001144KS.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adler
Site Admin
Site Admin

Post autor: Adler » 21 cze 2017, o 09:53

Zachęcam do umieszczania propozycji zdjęciowych.
Mogą być zdjęcia z lat ubiegłych. ;)

Dodam, że ze względów formalnych punkt regulaminu dotyczący czasowego przeniesienia praw autorskich do zdjęć został usunięty.