Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Wycieczki tematyczne

Dla pilotów i przewodników turystycznych.
Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Wycieczki tematyczne

Post autor: Yoana » 4 lis 2010, o 23:07

Powiedzcie... co sądzicie o wycieczkach tematycznych? Czy ktoś uczestniczył w takowej i może podzielić się swoją opinią i odczuciami?
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

ania
User
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2010, o 14:02
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania » 17 lis 2010, o 20:35

Wycieczki tematyczne krajowe mają biura w ofercie ale z moich doświadczeń to niezmiernie rzadko bywa na takie tematyczne trasy zapotrzebowanie.

Awatar użytkownika
Yoana
User
Posty: 1869
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 22:16
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Yoana » 17 lis 2010, o 21:33

Ja właśnie na ten temat mam nieco odmienne zdanie. Uważam bowiem, iż tego typu wyjazdy są coraz bardziej popularne a do tego większość zainteresowanych wybiera wyjazdy indywidualnie organizowane...
"Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."
Jesteśmy również tutaj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13425
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Post autor: Adler » 12 gru 2010, o 18:38

Pamiętam, że kiedyś dostałem propozycję pilotażu wycieczki "Śladami Św. Jadwigi Śląskiej". Wycieczka na terenie Polski i Niemiec. Miejsca związane z jej życiem i działalnością.

Awatar użytkownika
amber
User
Posty: 789
Rejestracja: 20 paź 2011, o 21:26
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Wycieczki tematyczne

Post autor: amber » 30 sty 2012, o 11:59

Według mnie wycieczki tematyczne stają się coraz bardziej popularne. Co prawda wszystko zależny od tego ile dany turysta ma czasu. Czasem zwiedza wszystko trochę a czasem codziennie coś innego. Mi zdarzyło się prowadzić wiele wycieczek tematycznych. Oto niektóre z nich:
- Śladami Zakapiorów Bieszczadzkich
- Bieszczadzkie Cerkwie
- W poszukiwaniu Zaginionej cywilizacji
- Nad Bieszczadzkim Morzem
itd... Wystarczy trochę kreatywności a wycieczki tematyczne same się piszą :)

ODPOWIEDZ