Forum "Turystycznie" - najciekawsze forum turystyczne w sieci! Już od prawie 14 lat!

Wakacje zimą w Rewalu

Pas północny. Ciekawe miejsca.
adam kowalski

Wakacje zimą w Rewalu

Post autor: adam kowalski » 5 gru 2013, o 12:58

Mieszkam w górach i w tym roku chciałbym gdzieś wyjechać i zastanawiam się nad Rewalem, pytanie tylko, czy warto?? Przejrzałem już kilka ofert i jest całkiem tanio, szczególnie, że to poza sezonem. Znalazłem nawet jakiś wirtualny spacer po mieście i już pospacerowałem sobie nawet wirtualnie po miasteczku i wygląda dosyć ładnie. No, ale powiedzcie, czy w ogóle warto wyjechać, bo co tam zimą można robić?? <bezradny>

Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13451
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: Wakacje zimą w Rewalu

Post autor: Adler » 5 gru 2013, o 13:04

O Rewalu i okolicach: viewtopic.php?f=144&t=280&p=6192&hilit=Rewal#p6192" onclick="window.open(this.href);return false;
O sobie: viewtopic.php?f=123&t=1831#p12625" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Molier
User
Posty: 21
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 15:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Wakacje zimą w Rewalu

Post autor: Molier » 10 kwie 2014, o 15:59

Uważam, że jeśli chce się wypocząć na spokojnie to dlaczego nie? Wprawdzie nie pokąpiesz się w morzu, ale spacery po plaży jak najbardziej pozostają aktualne. To jest po prostu trochę tak, jakbyś latem pojechał nad morze a ciągle miałbyś brzydką pogodę - wtedy też nici z kąpieli, ale zwiedzać spokojnie masz co. Ja od siebie polecam np. Niechorze - byłem już 3 razy i zamierzam tam wrócić. :)

ODPOWIEDZ