ankieta - Wielkopolski Park Narodowy w opinii turystów

Ankiety badawcze i ciekawe strony www (głównie turystyczne).
mon
User
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, o 19:05

ankieta - Wielkopolski Park Narodowy w opinii turystów

Post: #Post mon

Szanowni Forumowicze, jestem studentką kierunku Turystyka i Rekreacja (AWF Warszawa).
W pracy magisterskiej zajmuję się zjawiskiem turystyki w Wielkopolskim Parku Narodowym (WPN). Ankieta skierowana jest do osób, które przynajmniej raz odwiedziły dowolny park narodowy w Polsce. Badanie jest anonimowe, wyniki posłużą do celów naukowych. Dziękuję za pomoc! https://forms.gle/h4DLEfunryTrrv4V6

DLACZEGO umieszczam tu ankietę? Ponieważ to forum wydaje się zbierać pasjonatów i znawców turystyki, ludzi doświadczonych i chętnych do wyrażania opinii. Uznaję to miejsce za wartościowe źródło głosów do ankiety dot. polskich parków narodowych. Jeśli post nie powinien się tu znaleźć Państwa zdaniem – proszę go usunąć.

Jak widać nie jestem stałą użytkowniczką forum, i nie chciałabym sztucznie naklikać paru postów tylko po to, by z „czystym sumieniem” udostępnić ankietę. Zależy mi na odpowiedziach spoza grupy moich znajomych (spotkałam się z tym, że ludzie wysyłają ankiety do wąskiego grona osób - zwykle nie oddaje to rzeczywistego stanu rzeczy, występuje małe zróżnicowanie). Mam nadzieję, że przekaz jest jasny – będę wdzięczna za wypełnienie ankiety, a jeśli z jej udostępnienia ma być problem/zgrzyt, to zrozumiem usunięcie.

Z turystycznym pozdrowieniem,
Monika
Awatar użytkownika
Comen
Jr. Admin
Posty: 8525
Rejestracja: 30 maja 2011, o 00:37
Lokalizacja: Kraków

Re: ankieta - Wielkopolski Park Narodowy w opinii turystów

Post: #Post Comen

Ankieta ciekawa. Wypełniłem, chociaż nie ma mojej grupy wiekowej.
Nie byłem wszędzie, ale mam to na uwadze
A może coś o Szwecji? http://swevirtual.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Adler
Administrator
Posty: 13052
Rejestracja: 19 wrz 2010, o 23:06
Lokalizacja: Galicja

Re: ankieta - Wielkopolski Park Narodowy w opinii turystów

Post: #Post Adler

mon pisze:
26 kwie 2022, o 19:17
Jak widać nie jestem stałą użytkowniczką forum, i nie chciałabym sztucznie naklikać paru postów tylko po to, by z „czystym sumieniem” udostępnić ankietę.
Parafrazując...jak widać nie jestem zwolennikiem faktu umieszczania takich ankiet przez osoby, które nie biorą potem udziału w naszych dyskusjach (w ramach rewanżu za pomoc udzieloną na forum). Tradycyjnie...odmawiam uzupełnienia ankiety i zachęcam innych do tego samego.